Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нещо , което болния ми мозък породи вчера
Вто Мар 08, 2011 3:35 pm by Charismatica

» Какво ще направиш ако предишния те целуне?
Вто Мар 08, 2011 3:31 pm by spaydi

» --Отбори--
Сря Мар 02, 2011 11:53 am by spaydi

» Лайто Ягами
Сря Мар 02, 2011 11:46 am by spaydi

» ! Профили !
Пет Яну 28, 2011 6:18 pm by Харуко Йоури

» --- ЛаФчЕ 2~
Вто Яну 25, 2011 11:15 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [Отбор Шиг]
Вто Яну 25, 2011 11:09 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [ Отбор Ямако]
Нед Яну 23, 2011 3:04 pm by Надара Саме

» Академията
Вто Яну 18, 2011 1:15 am by Надара Саме

Top posters
Ай Хи Ками

Баннат недъг

Надара Саме

Хиро

Кагами Райто

Харуко Йоури

Маю на Ми

Хагакуре Кайрен

Неро

Нао Сора

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Пет Дек 24, 2010 3:16 pm
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Всичко около специализацията и ползата ви от нея

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Харуко Йоури

Male Брой мнения : 134
Местожителство : Пазарджик
Дата на раждане : 06.10.1995
Дата на регистрация : 01.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 15
Фракция: Генин

ПисанеЗаглавие: Всичко около специализацията и ползата ви от нея   Нед Яну 09, 2011 8:57 pm

Всеки един нинджа има специализация - нещо , в което е по-добър от другия . Някой , като Rock Lee , избират ръкопашния бой заради ефективната щета , която можете да нанесете с един удар .
Други пък , като Sakura , избират да се специализират в контрола на своята чакра и чрез нея да лекуват ранените в битка .
Друга опция пък е да се специализирате в нинджа изкуството като Naruto , Sasuke и още много , ала тази специализация е една от най-срещаните , което значи , че героя ви изобщо няма да бъде "специален" , ако изберете нея .
- Алтернатива на нинджа изкуството са илюзиите . Те се използват от наистина хитри нинджи и представляват нещо като "замайване" на противника с цел - той самия да не може да се защити от вашите атаки .
- Съществуват обаче и още няколко вида специализации : Sword Mastery , Weapon Mastery , Puppet Mastery , Sealing Mastery и Blood Line Mastery .
а)Първото , Sword Mastery , се изразява в голямата ефективност на атаките ви , използвайки меч .
б)Второто , Weapon Mastery , е изкуство , което ви посвещава на оръжията - тяхната изработка , "механизъм" на боравене и изобщо всичко за тях . в)Puppet Mastery пък ви позволява да боравите с предмети от разстояние , просто само чрез замах с ръце .
г)Sealing Mastery е специализация , която обръща внимание на запечатващите техники , тези техники са наистина опасни , но повечето немогат да се увладеят от начинаещи нинджи - генини .
д)Мога да ви говоря много за Blood Line Mastery , ала не смятам да го правя . Този вид специализация се откроява в използването на вашия Kekkei Genkai [ако имате] и ви позволява да сте една крачка напред пред своите противници , дори ако те са ваши роднини .

През цялата игра , всеки има право само на една специализация , като при определено ниво на героя ви , вие имате правото да се обучавате и в втора , за жалост , подспециализация .
Не напразно по-горе казах , че специализацията значи , че вие сте по-добри в някоя сфера от другите нинджи , но това не значи , че ще изучавате всички други нинджа изкуства свободно - при избиране на специализация се получава едно "отежняване" на техниките . То представлява следното :

-Техниките , които не приспадат към специализацията ви , се покачват с един ранг нагоре и стават по-трудни за изучаване .
-Техники , които приспадат към специализацията ви , падат с един ранг надолу , което значи , че стават по-лесни за изучаване .
-Техниките , които приспадат към подспециализацията ви , не променят ранга си и си остават със същото ниво на трудност , на което са си били .

Давам ви следния пример [ Аз съм по специализация - Ninjutsu-User , а по подспециализация - Taijutsu-User ] :
1.Аз искам да науча Chidori . Тази техника е А ранг , но аз съм специализирал в нинджа изкуството , което значи , че за мен тя вече е B ранг и мога да я изуча много по-лесно .

2.След като съм изучил Chidori , искам да науча и Shishi Rendan . Тази техника е от сферата на ръкопашния бой и е C ранг , но моята подспециализация приспада към ръкопашния бой , което значи , че ще мога да я изуча като C ранг техника .

3.Изучил съм и двете техники и сега искам да науча Magen: Jubaku Satsu . Техника попринцип е B ранг , но е от сферата на илюзиите , а аз не съм нито специализирал , нито подспециализирал в тази сфера , което означава , че ще трябва да я изуча като A ранг техника .

Every memory of looking out the back door
I had the photo album spread out on my bedroom floor
It's hard to say it, time to say it
Goodbye, goodbye.
Every memory of walking out the front door
I found the photo of the friend that I was looking for
It's hard to say it, time to say it
Goodbye, goodbye.

Remember the old arcade
Blew every dollar that we ever made
The cops hated us hangin' out
They say somebody went and burned it down